סוויץ ביטוח ופיננסים

שירותי משרד

תכנון פרישה לגיל השלישי

העבודה מול חברות המתעסקות בפנסיה שלכם היא מורכבת וחייבת להיות מדויקת. האחריות של כל אחד מאיתנו היא לבצע תכנון פרישה לגיל השלישי בצורה מסודרת, על מנת שיהיה ניתן לפרוש בשקט, ועם ביטחון כלכלי. זוהי חובתכם להבין את העסקה הפנסיונית שנותנים לכם ואפילו רצוי שתנסו לשפר אותה, הן מבחינת אחוזי עמלה, הן מבחינת אחוז הפרשות ומבחינת הרבה מאוד אלמנטים אחרים. זכרו כי משיכת כספי פנסיה זוהי פעולה שמגיעה אחרי עשורים רבים של עבודה, כך שגם לכמה עשרות שקלים בחודש אשר עשויים להיחסך, יש משמעות פשוט עצומה.
ההבדל בין תוכנית לתוכנית בקרנות פנסיה יכול להיות כמה אלפי שקלים בחודש, ויכולים להוות את מה שיעניק לכם חיים נוחים במיוחד בישורת האחרונה של החיים. זה עד כדי כך חשוב! משיכת כספי פנסיה נעשית כאמור באופן חודשי לאחר שמסיימים את שנות העבודה. גיל הפנסיה אצל גברים הוא 67, בעוד נשים יוצאות בגיל 62. בשנים האחרונות יש שיח על העלאת הגיל הזה, ונראה שצפויים עוד שינויים עד שאנשים שנמצאים היום בתחילת הקריירה, יצאו לפנסיה.

התמונה המלאה
למרות שזה נראה רחוק, פשוט חייבים לחשוב קדימה ולראות את התמונה המלאה. לא נראה שתהיה הקלה בקרוב בכל נושא יוקר המחייה בישראל ולכן, חשוב לשים לב לאן כל שקל הולך והאם ניתן לחסוך כמה אגורות מהשקל הזה. תוכנית הפנסיה הסטנדרטית שאתם מקבלים היא לא המילה האחרונה. בדקו את הנושא לעומק, התמקחו, קבלו הצעות מחיר וכמובן, חפשו אחר חברה וסוכנים טובים. סוכנות הביטוח סוויץ' מביאה איתה סוכנים מעולים, שמתמחים בנושא ייעוץ פנסיוני ויכולים להוביל אנשים אל התוכנית המתאימה להם, וזאת תוך כדי מתן יחס אישי ומשפחתי, בניגוד לענקיות הביטוח.

הקליקו לסרטון

לטיפים ותשובות חשובות

“סוויץ ביטוח ופיננסים”

לא נבחר סרטון

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת למגוון ביטוחים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

להצעה משתלמת
מנכ''ל ובעלים סוויץ ביטוח ופיננסים בע''מ
דילוג לתוכן