סוויץ ביטוח ופיננסים

שירותי משרד

תכנון פיננסי

אנשים עובדים במשך שנים כדי לפרנס את המשפחות שלהם, ובחלק מהמקרים, מצליחים להגיע להכנסה יפה שמצליחה להשיג למשפחה כל מה שהיא צריכה ורוצה. עם זאת, האנשים העשירים והעמידים באמת הם אלו שמצליחים לגרום לכסף שלהם לייצר כסף נוסף. כלומר – הכנסה פאסיבית באמצעות השקעות במקומות שונים. איך ממקסמים את ההשקעות הללו? ובכן, צריך להתנהל נכון מבחינה פיננסית וגם לפנות לאנשי המקצוע הנכונים שידעו לכוון לכיוון ההצלחה.

ייעוץ של ניהול פיננסי הוא תחום התמחות בפני עצמו. יש הרבה מאוד אפיקים בהם אפשר להשקיע ולתת לכסף שלכם לגדול. אנשי המקצוע הללו בונים אסטרטגית השקעות מהרגע הראשון, מפזרים את הסיכונים ומגדילים מאוד את פוטנציאל ההכנסות. החוכמה היא להגיע למצב בו סיכון קטן באופן יחסי יקנה רווח עצום. כך למשל, חשוב מאוד לבקש ממקומות העבודה שלכם קרנות השתלמות, שיעזרו בקבלת סכום כסף גדול בתום תקופה. הקרן פועלת בכך שבכל חודש מפרישים העובד ומקום העבודה סכום כסף קטן לקופה שנפתחת לאחר מספר שנים במקום העבודה.

שירות מתקדם

כדי להשיג רווחים נוספים, שווה להכניס כספים גם לקופות גמל ותוכניות חסכון, אשר מטרתן היא דומה – שמירה של כספים והשגת ריביות קטנות, שמצטברות לסכומים גדולים אם משאירים אותן באותו מקום במשך תקופה. בסוכנות לביטוח סוויץ' אפשר לקבל את הייעוץ הנכון ביותר בנוגע לתכנון פיננסי ותוכניות פנסיוניות, ולהגיע למצב בו ממקסמים את הרווחים שלכם, עד לפרישה כאשר זו תבוא. בחברה עובדים אנשים מנוסים, איכותיים, עם ידע בלתי נגמר וכאלו שמעניקים יחס אישי וחם לכל לקוח. בסוויץ' שמים דגש גדול על קדמה, ומנסים להישאר צעד אחד לפני המתחרים. בעזרת שירות טכנולוגי מתקדם, בחברה מאפשרים ללקוחות להישאר דינמיים בתחום, ולקבל החלטות שיכולות לחסוך להם הרבה כסף – בקליק אחד.

הקליקו לסרטון

לטיפים ותשובות חשובות

“סוויץ ביטוח ופיננסים”

לא נבחר סרטון

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת למגוון ביטוחים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

להצעה משתלמת
מנכ''ל ובעלים סוויץ ביטוח ופיננסים בע''מ
דילוג לתוכן