סוויץ ביטוח ופיננסים

שירותי משרד

תאונות אישיות

אזרחים בישראל כפופים להרבה מאוד זכויות וחובות, ועליהם לדעת ולהבין את כולן כדי לוודא שהם מכוסים מכל הכיוונים במקרה של פציעה, מחלות קשות וכמובן תאונות אישיות. הנושא של תאונות הוא נושא חשוב מאוד שיש לדעת כיצד להתמודד איתו מבחינת כיסוי, שכן התקלות הללו יכולות לקרות בכל מקום, עם או בלי אחריות ישירה של הקורבן. בנוגע לפן האישי, אין לדעת מתי ואם תגיע המחלה, או איך נפצעים, ובנוגע לפן המקצועי, שם מרבית הסיכוי להיפצע בהתאם לאופי העבודה, יש לדעת כיצד להתמודד. בשוק ישנן עבודות פחות ויותר מסוכנות, אך המציאות היא שפציעה במסגרת העבודה יכולה לקרות לכל אחד בכל מקום. בין אם מדובר בנסיעה הביתה, בירידה במדרגות או בכל פעילות זניחה במהלך העבודה.
ביטוח תאונות אישיות הוא ביטוח שכל אחד מאיתנו צריך להכיר ולשקול לרכוש. ההכרה בכך שאין באמת דרך למנוע את אותה פציעה, תביא למצב בו אנחנו מבינים את גודל ומשמעות הנושא. ביטוח תאונות טוב הוא כזה שמכסה באופן מקיף וכמה שיותר את הסכנות בהן אנחנו נמצאים בצורה אפקטיבית. כאשר רוצים לרכוש את הביטוח האידאלי, צריך למצוא את סוכנות הביטוח הטובה ביותר לעניין.

התאמה אישית
סוכנות הביטוח סוויץ' מציעה ביטוח תאונות אישיות איכותי ומקיף, אשר מותאם לנו באופן אישי. סוכני הביטוח של סוויץ' ידעו לכוון אותנו אל עבר הביטוחים הנכונים בהתאם לרמת הסיכון בה אנחנו נמצאים, ההיסטוריה המשפחתית שלנו ואלמנטים נוספים שעלולים להשפיע על הפוליסה. ביטוח תאונות הוא מורכב מאוד ויש הרבה סוגים של ביטוחים שיכולים לסייע ללקוחות. על סוכן שמתעסק עם ביטוח תאונות להכיר מונחים כמו אחריות שילוחית, ביטוח חבויות, אובדן כושר עבודה וביטוח תאונות אישיות, על מנת שיוכל לספק ללקוח שלו את המענה הכולל לבעיה. בסוויץ' יודעים את העבודה, ולא מוותרים על שירות ברמה גבוהה.

הקליקו לסרטון

לטיפים ותשובות חשובות

“סוויץ ביטוח ופיננסים”

לא נבחר סרטון

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת למגוון ביטוחים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

להצעה משתלמת
מנכ''ל ובעלים סוויץ ביטוח ופיננסים בע''מ
דילוג לתוכן