סוויץ ביטוח ופיננסים

שירותי משרד

קרנות פנסיה

גיל הפנסיה נראה רחוק מאוד עבור אנשים צעירים. בתוך שגרת החיים האינטנסיבית שלנו, אף אחד לא חושב על הגיל השלישי או על ההשלכות של קרן הפנסיה. הרבה אנשים כלל לא מודעים לגבי הפרשות קרן הפנסיה, דמי ניהול וכדומה. גיל פרישה לגברים עומד על 67 בעוד גיל פרישה אצל נשים הוא 62 בלבד. זה אמנם רחוק לאנשים בשנות ה-30 וה-40, אך הדאגה לעתיד מתחילה כבר מעכשיו. כאשר אדם מתחיל לעבוד, הוא נפגש לרוב עם סוכן קרנות פנסיה שממליץ לו על תוכניות מסוימות. אפשר להגיד שמרבית האנשים פשוט מסכימים עם הסוכן ולא מתמקחים או מנסים לשנות את התוכנית המוצעת.

חשוב לדעת שהאינטרס של הסוכנים הללו הוא עם החברה, ושאפשר להוזיל עלויות של דמי ניהול ולבצע מקסום של העסקה. עם עסקה טובה, חוסכים הרבה מאוד כסף, יש צבירה טובה של קרנות הפנסיה ואפשר להיות שקטים על ההגעה לגיל פרישה בעתיד. הבעיה בקרנות פנסיה היא הכספים "האבודים". צבירה של כסף בקרנות הפנסיוניות היא כמובן מתמשכת ואורכת עשרות שנים. תשלום של דמי ניהול במשך שלושה או ארבעה עשורים יכולים להצטבר לאלפי שקלים. אם וכאשר אפשר להוריד את העלויות הללו, נוצר מקסום של קרן הפנסיה ואנשים חוסכים המון כספים.

חיסכון עצום

כאשר מתחילים לטפל בנושא בגיל צעיר, משתמשים במסלקה הפנסיונית כדי לאחד את הקרנות, ומורידים את דמי הניהול בהפקדה ובמצטבר, אפשר לבצע חיסכון עצום ולהגיע לגיל פרישה עם הרבה מאוד כסף. הדבר הנכון ביותר לעשות הוא להשתמש בשירותיהם של אנשי מקצוע, כדי להגיע לקרנות הטובות ביותר. בסוכנות הביטוח סוויץ' מקבלים את המענה המושלם, כולל ייעוץ והכוונה אל עבר קרן הפנסיה הטובה ביותר עבורכם והצרכים שלכם.

הקליקו לסרטון

לטיפים ותשובות חשובות

“סוויץ ביטוח ופיננסים”

לא נבחר סרטון

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת למגוון ביטוחים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

להצעה משתלמת
מנכ''ל ובעלים סוויץ ביטוח ופיננסים בע''מ
דילוג לתוכן