סוויץ ביטוח ופיננסים

שירותי משרד

קרנות השתלמות

קרנות השתלמות המשולמות ממקום העבודה זהו בונוס גדול מאוד עבור כל אחד מאיתנו. הבונוס הזה מראה על הערכה מצד המעסיק ועל יכולות כלכליות חזקות של חברה שכדאי מאוד לעבוד אצלה. לעומת קרנות פנסיה קרן השתלמות היא למעשה סוג של קופה משותפת של המעסיק והעובד, כאשר הם מכניסים לשם סכומים זהים מדי חודש. לאחר תקופה ממושכת (כ-6 שנים לרוב) העובד יכול למשוך את הסכום, במה שמהווה בונוס ענק שמסתכם בעשרות ולעיתים אף במאות אלפי שקלים. לא פשוט לקבל קרן השתלמות מהמעסיק, שכן מדובר בהשקעה גדולה, אך כאשר רוצים עובד, ואחד שיודע להוכיח את עצמו, הקרן מחזירה את עצמה מבחינת העבודה שלו והרווח שהוא משיג לחברה.
שש שנים זה הרבה מאוד זמן ולפעמים צריך את הכסף עוד לפני שהגיע מועד פתיחת הקרן. לכן, בחלק גדול מהמקרים ניתנת האפשרות לקחת הלוואה מקרן השתלמות ולהחזירה בתנאים נוחים מאוד. קרן ההשתלמות נועדה כדי להיפתח לאחר תקופה מסוימת, שכן רק כך אפשר לצבור כספים וריביות בצורה אידיאלית, וכמובן לשמור את העובד האיכותי לתקופה ארוכה, אך לעיתים יש הזדמנות לקניית דירה, צורך בקניית רכב, הזדמנות השקעה במנייה חמה או צורך להשקיע באירוע כי הילדים רוצים להתחתן. לכן, ישנה אפשרות לקחת הלוואה מקרן השתלמות בתנאים נוחים, אם כי עדיין מדובר על הפסדים בראייה כללית.

דחיפה כלכלית
קרנות השתלמות אמורות לתת למחזיקים בהן דחיפה כלכלית משמעותית אחת לכמה שנים, כזו אשר מאפשרת לקנות רכב, לטוס לטיול גדול או לשלם סכום גדול מהמשכנתא. עם זאת, ההגבלה הזו שמגיעה איתן היא קצת בעייתית ולפעמים דורשת קצת תמרון על מנת שהיא תהיה רלוונטית. כדי להבין את המשמעות של קרנות השתלמות, ולקבל ייעוץ פיננסי איכותי, צריך לפנות לאנשי מקצוע איכותיים החיים את התחום, בדיוק כמו הסוכנים העובדים בסוכנות הביטוח סוויץ', שמעניקה לא רק מקצועיות, אלא גם יחס אישי וחם.

הקליקו לסרטון

לטיפים ותשובות חשובות

“סוויץ ביטוח ופיננסים”

לא נבחר סרטון

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת למגוון ביטוחים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

להצעה משתלמת
מנכ''ל ובעלים סוויץ ביטוח ופיננסים בע''מ
דילוג לתוכן