סוויץ ביטוח ופיננסים

שירותי משרד

קופות גמל להשקעה

יוקר המחייה בישראל גורם להרבה מאוד אנשים לחפש אופציות הכנסה אחרות, או אופציות אחרות לחסכון. הרבה יותר אנשים עובדים היום בעבודות נוספות, מנסים להיות יצירתיים בהכנסות דרך מסחר באינטרנט או כתיבת תוכן ובעיקר מחפשים אפיקי הכנסות חדשים. מוצר חדש שנכנס לאחרונה לשוק וצובר תאוצה הוא קופת גמל להשקעה. קופות גמל להשקעה מאפשרות לכל אדם להפקיד כספים בדמי ניהול נמוכים יותר מאשר תוכניות פיננסיות אחרות ולמשוך את הכסף בדרכים שונות – או כסכום חד פעמי או כקצבה ביום הפרישה עם הטבת מס גדולה.
המוצר מאפשר להפקיד עד 70 אלף שקלים בכל שנה קלנדרית ומי שיחסוך את הכספים ויבחר למשוך אותם כקצבה החל מגיל 60, ייהנה מפטור מלא ממס. ניתן לבצע הפקדה בקופות גמל להשקעה במרבית חברות הביטוח כיום בשוק, ולקבל החזרים גבוהים. בעזרת הפקדה נכונה אפשר לקבל תשואה גבוהה מאוד וליהנות מרווחים משמעותיים ויפים לעומת אפיקי השקעות אחרים עם סיכון נמוך. קשה מאוד להשיג מקסום של תוכניות השקעה, אך בעזרת הפקדה נכונה לקופות גמל להשקעה אפשר לייצר צבירה טובה וקבלה של הטבת מס משמעותית בסיום.

יתרונות משמעותיים
היתרונות הגדולים של קופות גמל להשקעה הם שאין קנסות יציאה ואין עמלות פירעון מוקדם. יש הרבה מאוד מסלול השקעה שמאפשרים צבירה מקסימלית, אפשרויות הפקדה נוחות וכמובן, תשואה גבוהה מאוד. לרוב, ניתן להשקיע עד 70 אלף שקלים בשנה ובכך לבצע מקסום של קופות הגמל. כדי להביא לרווחים הגבוהים ביותר, חשוב לעבוד עם חברת ביטוח נכונה המספקת ייעוץ פיננסי מקצועי. בסוכנות הביטוח סוויץ' אפשר לקבל תנאים מושלמים בקופות גמל להשקעה, ובתוך כך לקבל יתרונות נוספים כמו יחס אישי וחם, ומקצועיות שלא משתווה לאף חברה אחרת בארץ.

הקליקו לסרטון

לטיפים ותשובות חשובות

“סוויץ ביטוח ופיננסים”

לא נבחר סרטון

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת למגוון ביטוחים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

להצעה משתלמת
מנכ''ל ובעלים סוויץ ביטוח ופיננסים בע''מ
דילוג לתוכן