סוויץ ביטוח ופיננסים

שירותי משרד

פנסיה

יוקר המחייה במדינת ישראל הוא קשה וכבד מאוד על הרבה מאוד אנשים. לא קל לנהל משק בית ונראה שמשפחות רבות מרגישות חנוקות. רבים נוטים לחשוב שעם הגעת גיל הפנסיה מגיעים לנחלה, אך זה לא המצב. אנשים שלא נמצאים עם היד על הדופק מוצאים את עצמם במצב קשה וחלקם נאלצים אפילו להמשיך לעבוד על מנת לחיות בכבוד. החשיבות של חיסכון ארוך טווח היא עצומה. התוכנית הפנסיונית שאנחנו בוחרים בגיל צעיר תקבע במידה רבה איך נחייה כשהנהיה מבוגרים. אנשים צעירים לא תמיד נוטים לחשוב על כך, וחלק גדול מהאוכלוסייה נוטה לבזבז כספים רבים על הנאות בהווה, במקום לחשוב צעד אחד קדימה.
אין לדעת מה העתיד צופן לכולנו, אך כל אחד צריך חסכונות לימים קשים ומכות שיכולות לנחות מכל מיני כיוונים. תוכניות הפנסיה ה די מסובכות ולכן אנשים רבים פשוט לא מבינים מספיק בנושא. הם חותמים על מה שנאמר להם מתוך ידיעה שיש חוק, והכסף נאגר בקופות אותן יראו עם היציאה לפנסיה. האמת היא שאם נכנסים לנושא, מגלים כי אפשר לחסוך המון כסף בעזרת קצת תעוזה ואסרטיביות. כאשר עובדים עם סוכן פנסיוני איכותי ומוצאים את התוכנית האידאלית, אפשר לחסוך הרבה מאוד כסף ולהגיע למטרה דרך תכנון פרישה לגיל השלישי בצורה המתאימה ביותר ועם הרבה מאוד כסף.

שירות ויחס חם
לא קל למצוא את הסוכן הפנסיוני הנכון. לכן, צריך לבצע סקר שוק ולהגיע לסוכנים ברמה גבוהה, כמו בסוכנות הביטוח סוויץ'. סוכנות הביטוח סוויץ' היא חברה שמספקת שירותים מגוונים, כולל ייעוץ פנסיוני, אך היא עושה את זה בצורה שהיא הרבה יותר ידידותית ונעימה. בסוויץ' נמצאים סוכני ביטוח המתמחים בתחום הפנסיוני, אשר מעניקים שירות חם ואישי לכל לקוח, ועוזרים לו להגיע לעסקה הטובה ביותר עבורו.

הקליקו לסרטון

לטיפים ותשובות חשובות

“סוויץ ביטוח ופיננסים”

לא נבחר סרטון

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת למגוון ביטוחים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

להצעה משתלמת
מנכ''ל ובעלים סוויץ ביטוח ופיננסים בע''מ
דילוג לתוכן