סוויץ ביטוח ופיננסים

שירותי משרד

ניתוחים בארץ ובחו"ל

המונח "ניתוח חירום" הוא מלחיץ מאוד ושם אנשים בפוזיציה מאוד לא נעימה. ניתוח חירום מהווה פרוצדורה מצילת חיים שיש לבצע אותה בדחיפות וללא כל דיחוי. באותו רגע של לחץ, אנשים לא מתייחסים לעלויות של הניתוחים, או למקום בו נערך הניתוח, אלא רק רוצים להציל את החיים שלהם או החיים של בני משפחתם. הסיפור הוא מורכב אפילו יותר אם מדובר בניתוח חירום בחו"ל, ולכן, חשוב מאוד להיערך ולרכוש פוליסת ניתוחים בארץ ובחו"ל לכל מקרה שלא יצוץ. ביטוח ניתוחים כלול לרוב בביטוח טיסות לחו"ל, אך ההיערכות חייבת להיות מקיפה יותר מביטוח קליל של טיסה לחו"ל.

ביטוח ניתוחים והשתלות הוא כזה שמאפשר לאנשים לקבל כל סוג של ניתוח חירום או השתלת איברים בצורה אידיאלית, גם בארץ וגם במסגרת טיולים או שהות בחו"ל. הפוליסה מופעלת באופן אוטומטי ובחברת הביטוח מדברים עם הגורמים הרפואיים הרלוונטיים עד לקבלת המענה המתבקש. בתוך כך, יש גם את הנושא של ביטוח ניתוחים פלסטיים אליו אנשים נדרשים כאשר הפציעות שספגו עיוותו חלקים בגוף שלהם. במקרה הזה, ניתוחים פלסטיים דחופים יכולים לדאוג לפן האסתטי הרגיש, לפני שהנזקים הצלקתיים יהפכו למשמעותיים יותר. חשוב מאוד לכלול את כל האלמנטים האלו בפוליסה, וכמובן, לבחור בסוכנות הביטוח הנכונה.

הכרות עמוקה עם עולם הביטוחים

סוכנות הביטוח סוויץ' מעניקה ביטוח ניתוחים מקיף שמעניק לאנשים את האפשרות לקבל את המענה האידיאלי לכל סוג של צורך רפואי בכל מקום בעולם. סוכנות הביטוח סוויץ' מורכבת מארבעה שותפים המכירים לעומק ולרוחב את עולם ביטוח הניתוחים, ויכולים לתת מענה אישי וסביב השעון לכל סוג של לקוח. החברה דוגלת בקידמה ומעניקה גם מענה טכנולוגי איכותי, שמקדם נושאים בצורה מהירה, ועוזר להשיג את הפוליסה האידיאלית והנכונה ביותר ללקוח.

הקליקו לסרטון

לטיפים ותשובות חשובות

“סוויץ ביטוח ופיננסים”

לא נבחר סרטון

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת למגוון ביטוחים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

להצעה משתלמת
מנכ''ל ובעלים סוויץ ביטוח ופיננסים בע''מ
דילוג לתוכן