סוויץ ביטוח ופיננסים

שירותי משרד

מחלות קשות

התשלום החודשי לביטוח לאומי שמבצע כל אדם בישראל מדי חודש הוא קצת מציק בעין, מפני שהנטו יורד בצורה די משמעותית, אך אנשים מבינים שהתשלום הזה יחזיר את עצמו כאשר הם יצטרכו זאת יותר מכל. בכל מקרה של פציעה, מחלה או אובדן כושר עבודה, הביטוח הלאומי אמור להעניק פיצויים או קצבה לאותו אדם, על מנת שיוכל להתקיים בכבוד. עם זאת, ההתמודדות מול הביטוח הלאומי היא אינה פשוטה. מדובר בגוף ממשלתי שהוא בהרבה מקרים אטום, לא זמין ולא יעיל ובחלק מהמקרים, הוא פשוט לא עושה את עבודתו מכל מיני שיקולים מוזרים. לכן, חשוב מאוד לדעת להתמודד איתו בדרכים יעילות, עם חברת ביטוח טובה ויעילה.
אחד האתגרים היותר גדולים הוא להוכיח מחלות קשות כאשר הן נגרמות בגלל העבודה, מצב שנקרא מחלת מקצוע. יש הרבה מאוד אנשים שעובדים במקומות בעייתיים או שהמקצוע שלהם דורש מהם חשיפה לחומרים רעילים ומסוכנים. אלו אנשים אשר בהרבה מקרים סובלים ממחלות קשות ונאלצים להפסיק לעבוד בגיל מוקדם. כאשר רוצים להוכיח מחלת מקצוע ביטוח לאומי צריך לעשות זאת בצורה מסודרת. כל התהליך של הוכחת מחלת מקצוע בביטוח לאומי הוא ארוך, אך צריך להיות מסודר ולקחת חברה טובה לעבוד איתה.

פיצוי מקסימלי
סוכנות הביטוח סוויץ' מתמחה בנושא של מחלות קשות במקום העבודה, תאונות אישיות וכדומה, ואנשי המקצוע שלה יכולים להביא להסדרים טובים מאוד מול המדינה. מעבר לידע, לניסיון ולמקצועיות, בסוויץ' נותנים יחס אישי וחם, במה שחסר מאוד בחברות ביטוח אחרות. הוועדות המקצועיות הן קשוחות לפעמים ולעיתים, עדיף להביא דעה שנייה של רופא פרטי על מנת לזרז תהליכים. חשוב לא להתייאש ולעבוד עם האנשים הנכונים כדי להגיע לתוצאה הרצויה – שהיא פיצוי מקסימלי על המחלה שנגרמה על ידי גורם חיצוני במקום העבודה.

הקליקו לסרטון

לטיפים ותשובות חשובות

“סוויץ ביטוח ופיננסים”

לא נבחר סרטון

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת למגוון ביטוחים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

להצעה משתלמת
מנכ''ל ובעלים סוויץ ביטוח ופיננסים בע''מ
דילוג לתוכן