סוויץ ביטוח ופיננסים

שירותי משרד

ייעוץ פנסיוני

פנסיה היא נושא שנוגע לכל אחד מאיתנו, כאשר היא מלווה אותנו לאורך כל חיינו. אנשים רבים לא מבינים את הנושא לעומק ושמים את מבטחם במקומות העבודה שלהם, שכן הם חושבים שלא ניתן לשפר ולשדרג את ההפרשות ולחסוך הרבה מאוד כסף. למרות שמדובר בנושא שהוא כלל לא פשוט, הפרשות פנסיוניות נעשות בצורות שונות ומשונות לאורך השנים, כאשר ניתן לשנות את אופי ההפרשה, לשלם דמי ניהול שונים ולעשות הרבה מאוד פעולות שיכולות לעזור לנו להשיג את התנאים האידיאליים לקראת ההגעה לתכנון פרישה לגיל השלישי. לאור העובדות האלו, החשיבות של ייעוץ פנסיוני הוא חשוב מאוד.
המטרה המוגדרת של יועצים פנסיוניים היא לגרום למיקסום של כספי הפנסיה של הלקוחות שלהם. חשוב לבצע ייעוץ בכל כמה שנים גם אם נשארים באותו מקום עבודה, שכן השינויים והעדכונים הרגולטוריים קורים בצורה תכופה מאוד, מה שמשפיע כמובן על ההפרשות. החשיבות של ייעוץ פנסיוני עולה כאשר עוברים מקום עבודה, או לחילופין עובדים עם קופה שונה, וצריך לעדכן את ניהול הקופה וההפרשות אליה. העדיפות המובהקת היא ללכת לייעוץ, בין אם דרך חברת הביטוח של מקום העבודה, או באופן פרטי, מפני שכל פעולה של אחוזי הפרשות או הורדה/העלאה של דמי ניהול, מסתכמת בהרבה מאוד כסף.

פנסיה איכותית ורווחית
המצב הקבוע כולל דמי הניהול גבוהים מאוד, אך אם עושים זאת בעצמכם, בגיבוי יועץ טוב, אפשר להוזיל הרבה מאוד עלויות בכל הנוגע לקרנות פנסיה. פגישה עם יועץ פנסיוני תגלה איך חוסכים את הכספים הללו, ואיך עושים זאת נכון. בסוכנות הביטוח סוויץ' עוזרים לאנשים להשיג פנסיה איכותית ורווחית במיוחד. החברה מציעה ייעוץ פנסיוני ברמה גבוהה, אשר כולל ניתוח מעמיק של הלקוח, ועזרה בהשגת המתווה האידאלי, שישיג ללקוחות הרבה מאוד כסף.

הקליקו לסרטון

לטיפים ותשובות חשובות

“סוויץ ביטוח ופיננסים”

לא נבחר סרטון

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת למגוון ביטוחים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

להצעה משתלמת
מנכ''ל ובעלים סוויץ ביטוח ופיננסים בע''מ
דילוג לתוכן