סוויץ ביטוח ופיננסים

שירותי משרד

ביטוח נסיעות לחו"ל

עולם התיירות מתפתח וככל שיש יעדים חדשים, כך גם הסיכונים שהם מביאים איתם גדלים. ישראלים רבים אינם מכירים את כל הסכנות שקיימות בכל מקום אליו הם נוסעים. אנשים אכן קוראים ומתעניינים, אבל בסופו של דבר, אי אפשר לדעת איך אפשר להיפגע, איפה הולכים לאיבוד ולמי צריך לפנות במקרים של טרגדיה או אסון. כאשר טסים לחו"ל חייבים להיות מכוסים ומבוטחים ולדאוג כי בכל אירוע שיקרה, יש מי שידאג לנו מבחינה רפואית, לוגיסטית או בירוקרטית. ביטוח נסיעות חו"ל הוא קריטי לכל אדם שרוצה לצאת ולנפוש במדינה זרה, ללא קשר לאופי הטיול ולאורכו.

יש הרבה סוגים טיולים ובין אם מדובר בנופש של בטן גב או בטרק אקסטרים במקום מרוחק, חשוב לדעת כי ישנה אופציה של פינוי מטוס, כיסוי של אשפוז או פיצוי כלשהו במקרה של ביטול, אובדן או גניבה. בארץ יש הרבה חברות ביטוח שמציעות ביטוח נסיעות חו"ל ולכל אחת מהן מחירים ומסלולים שונים לכל אדם. כל אחד צריך לדעת מה הן המגבלות שלו, מה אופי הטיול שלו ואיזה ציוד הוא לוקח איתו. רק אחרי שנותנים את כל הפרטים המדויקים, אפשר לבצע את ההתאמה האופטימלית לפוליסה.

מצליחים לבלוט

מדובר בתהליך שהוא אינו פשוט ולכן יש לבחור בחברת הביטוח הנכונה. סוכנות הביטוח סוויץ' מצליחה להעניק ללקוחות שלה מעטפת שלמה של שירותים, שעוזרים ללקוח לצאת לטיול כשהוא מכוסה מכל הכיוונים. מעבר למכירת הפוליסה עצמה, בסוויץ' מעניקים שירות אישי ולמעשה מהווים בית חם עבור כלל הלקוחות שלהם. לארבעת השותפים בחברה יש ניסיון רב בנושא ביטוח הנסיעות לחו"ל, וביחד, הם מעניקים שירותים מתקדמים וטכנולוגיים לכל סוג של לקוח. בעזרת השירותיות והחדשנות, החברה מצליחה לבלוט מבין שאר החברות בשוק.

הקליקו לסרטון

לטיפים ותשובות חשובות

“סוויץ ביטוח ופיננסים”

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת למגוון ביטוחים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

להצעה משתלמת
מנכ''ל ובעלים סוויץ ביטוח ופיננסים בע''מ
דילוג לתוכן