סוויץ ביטוח ופיננסים

שירותי משרד

ביטוח מנהלים

לכל קרן פנסיה יש הרבה מאוד אלמנטים, כולל רמות סיכון שונות. יש הרבה מאוד אפשרויות ודרכים שאפשר ללכת בהן, וכאן נכנס לסיפור היועץ הפנסיוני. כל החלטה שווה הרבה מאוד כסף, ובעזרת יועץ פנסיוני טוב, אפשר להשיג מקסום של העסקה, להשיג צבירה טובה מאוד של כספים לאורך השנים ולפרוש עם הרבה מאוד כסף בכיס. כך, ורק כך, חוסכים הרבה כסף. אחת האופציות הטובות יותר בחלק מהמקרים היא בחירה בביטוח מנהלים. ביטוח מנהלים מהווה אחד מאפיקי החיסכון הפנסיוני בישראל, והוא מיועד לתשלום פנסיה חודשית בהגיע החוסך לגיל הפרישה. בנוסף לכך, החוסך בביטוח מנהלים מבוטח בביטוח חיים ויכול להוסיף גם ביטוח אובדן כושר עבודה.

בביטוח מנהלים ניתן להתאים את מרכיבי הביטוח השונים להעדפותיו של המבוטח.  מכיוון  שמדובר בחוזה לכל דבר, מרבית התנאים בו קבועים ואינם ניתנים לשינוי במהלך תקופת הביטוח. כך לדוגמה, אם חברת הביטוח רוצה להעלות את פרמיית הביטוח בעבור כיסוי ביטוח החיים, היא תוכל לעשות זאת רק לגבי מבוטחים חדשים ולא לגבי מבוטחים קיימים בפוליסה. לכן, חשוב להסתכל על כל האלמנטים השונים, ולקחת החלטה מושכלת. כאשר נעזרים באנשי מקצוע, ועובדים עם חברה איכותית, התנאים יהיו לבטח אידיאלים.

הבנה בגיל צעיר

סוכנות הביטוח סוויץ' מעניקה לקהל הלקוחות שלה ביטוח מנהלים ברמה גבוהה, עם התאמה אישית וספציפית לכל לקוח. בסוויץ' מספקים יחס אישי וצמוד לכל לקוח, והיא משתמשת בקדמה ובאיכות של אנשיה כדי לספק שירות שקשה למצוא בחברות הביטוח הגדולות. החשיבות של הבנת עניין הפנסיה בגיל צעיר היא גדולה. ככל שמתחילים צבירה טובה ונכונה בגיל צעיר יותר, יותר כסף נחסך. תמיד אפשר להתמקח ולהשיג דמי ניהול זולים יותר ולהשיג מקסום של עסקה מול קרנות הפנסיה השונות. בסוויץ' עושים את המיטב במציאת הקרן האידיאלית, ובשימוש בקרן המנהלים כשצריך

הקליקו לסרטון

לטיפים ותשובות חשובות

“סוויץ ביטוח ופיננסים”

לא נבחר סרטון

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת למגוון ביטוחים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

להצעה משתלמת
מנכ''ל ובעלים סוויץ ביטוח ופיננסים בע''מ
דילוג לתוכן