סוויץ ביטוח ופיננסים

שירותי משרד

ביטוח חיים למשכנתא

החיים הם מאוד לא צפויים אף אחד לא יודע מתי ניתקל בהפתעות נעימות, או מצד שני, באסונות גדולים שישפיעו על כל החיים. החיים הם מאוד שבריריים ויכולים להיגמר ברגע, ככה, וללא שום התראה מוקדמת. ביטוח חיים הוא חשוב מאוד לכל אחד שרוצה להגן על עצמו ועל משפחתו ברגעים קשים. כאשר מבררים לגבי ביטוח חיים צריך להסתכל על כמה אספקטים ולראות מה מתאים לנו ולאופי של חיינו. האם אנחנו בריאים והאם אנחנו יותר מועדים לפורענות מאחרים ויתרה מכך – האם יש לנו התחייבויות אחרות כמו משכנתא.

לקיחת משכנתא היא האירוע הגדול ביותר בחייו של האדם הממוצע מבחינה כלכלית, ולכן, לנושא של ביטוח חיים יש משמעות. ביטוח חיים למשכנתא אמור להבטיח את הזכות של הבנק לקבל את ההלוואה שלו בחזרה. למעשה, הבנקים דורשים שהלווים שלהם יבצעו ביטוח חיים למשכנתא כחלק מתנאי ההלוואה. בתוך כך, יש הרבה מאוד סוגים של ביטוחי חיים והעדיפות היא לקבל את הביטוח במקום הנכון ביותר, הן מבחינת מחיר, והן מבחינת תנאים.

התאמה מושלמת ללקוח

רבים שואלים את עצמם לגבי ביטוח חיים למשכנתא ומה הן האופציות הקיימות. את כל התשובות הטובות ביותר אפשר לקבל בסוכנות הביטוח של סוויץ'. בסוויץ' נמצאים ארבעה שותפים להם יש ניסיון רב בביטוחי חיים עם דגש על משכנתא. בסוויץ' יודעים לעבוד מול הלקוחות בצורה אישית, ומכירים גם את האינטרסים של הבנק, כך שהיתרונות הם רבים. הבנק צריך לקבל בטוחות וביטוח חיים זה הדרך שלו להשיג זאת. מדובר בעסק מאוד קר, וכאשר רוצים לקבל הכוונה, בסוויץ' יודעים לקחת את הלקוחות שלהם יד ביד, בחדשנות ובביטחון, אל עבר המטרה, שהיא פוליסה טובה, מותאמת ונכונה ללקוח.

משכנתא היא ללא ספק ההלוואה הגדולה ביותר שייקח בחייו האדם הממוצע. אנשים עובדים קשה במשך שנים ארוכות למען רכישת דירה וגם כשהם מגיעים לנחלה, הם זקוקים לעזרה מהמשפחה ומהבנקים, אשר מלווים משכנתא שהולכת איתם יד ביד למשך כמה עשורים. משכנתא זה עסק יקר ולאורך זמן, סביר שאנשים יחזירו עוד כ-30 אחוזים מהסכום שאותו לקחו מלכתחילה. בתוך כך, חשוב מאוד גם לבטח את עצמכם ולהשיג ביטוח חיים למשכנתא כדי לא להיקלע למצב לא נעים.

ההבדל בין ביטוח משכנתא לבין ביטוח חיים למשכנתא נמצא בשאלה לגבי מי מקבל את סכומי הפוליסה במקרה של פטירה של הלווה. בביטוח חיים רגיל, הפוליסה מופעלת במקרה של מוות ומשולמת אך ורק למוטבים שהוגדרו בטופס ההצעה לביטוח עוד בתחילת התהליך. בביטוח משכנתא, הפוליסה משולמת לבנק ומכסה את חוב המשכנתא באותה נקודת זמן. חשוב להבין שאם הפוליסה לתשלום גדולה יותר מחוב המשכנתא, אזי שאחרי שהחוב כוסה בבנק, השארים יקבלו את הסכום הנותר. אנשים רבים שואלים את עצמם כמה עולה ביטוח משכנתא והאם זה כדאי? ובכן, ביטוח משכנתא בשוק של היום הוא בגדר חובה, והעלויות הן זניחות ביחס לביטחון שהיא מעניקה.

ליווי צמוד

בחברת הביטוח סוויץ' אפשר למצוא ביטוח חיים למשכנתא אשר יעזור לכם להיות רגועים בחתימה על הסכם המשכנתא, וכניסה להרפתקה הכלכלית הגדולה ביותר בחייכם. בסוויץ' עובדים בצורה מסודרת, ומעניקים בית חם לכל הלקוחות. החברה היא מתקדמת מבחינה טכנולוגית והיא מצליחה להעניק מעטפת שירותית מקיפה לכלל הלקוחות שלה. הליווי הצמוד של ארבעת השותפים עוזר לאנשים להגיע לעסקה המשתלמת ביותר עבורם ולקבל פוליסה שתעניק להם את כל הצרכים שלהם, עוד לפני שמתחילים לשלם את המשכנתא.

הקליקו לסרטון

לטיפים ותשובות חשובות

“סוויץ ביטוח ופיננסים”

לא נבחר סרטון

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת למגוון ביטוחים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

להצעה משתלמת
מנכ''ל ובעלים סוויץ ביטוח ופיננסים בע''מ
דילוג לתוכן