סוויץ ביטוח ופיננסים

שירותי משרד

ביטוח השתלות

החיים יכולים להתנהל כשגרם, אך הכל יכול לקרות בכל רגע נתון. אין לדעת מתי כל אחד מאיתנו יצטרך טיפול רפואי פולשני, ואיך בדיוק אנחנו נקבל את העזרה הזו. אחד הנושאים הכי עדינים בתחום הרפואה הוא עניין ההשתלות, מפני שהצורך הוא רב וההיצע הוא קטן ומורכב. האיברים הניתנים להשתלה הם אינם רבים, תלויים ברצון התורם ומשפחתו, ויש אלמנטים רבים של התאמה, דחייה של הגוף ועוד. לכן, בהרבה מקרים, שווה לשקול לרכוש ביטוח השתלות שיעזור בקידום ההשתלה למקרה הצורך.

ביטוח השתלות מעניק למבוטחים קדימות בנושא ההשתלות וגם מכניס אותם למאגר של ביצוע התאמות למקרה הצורך. עם ביטוח טוב, העלות של ההשתלה תהיה פחותה ויהיה אפשר לקבל תנאים רפואיים וכלכליים איכותיים אם וכאשר מגיע היום הגורלי בו צריך לקבל איבר מאדם אחר. מכיוון שמדובר בביטוח שהוא חריג באופן יחסי, שווה לשים דגש על כל הפרטים הקטנים ולראות מה בדיוק כתוב באותיות הקטנות. חשוב להבין היכן עורכים את הניתוח, מה סוג ההטבות הרפואיות והכלכליות ואיך עושים זאת בצורה הנכונה ביותר. כשאתם מבררים על סוכן ביטוח מומלץ, הדבר החשוב ביותר הוא לבחור את סוכנות הביטוח המתאימה, שתעניק את התנאים הטובים ביותר, ותעשה זאת ברגישות הנדרשת לכזה סוג של פוליסה.

רשת ביטחון

בסוכנות הביטוח סוויץ' מקבלים את פוליסת ביטוח ההשתלות הטובה ביותר. החברה מביאה איתה המון ידע ומקצועיות בתחום, ומצליחה לבלוט בזכות אנשי מקצוע איכותיים, יחס חם ומשפחתי לכל לקוח, ופתרונות טכנולוגיים שעוזרים לקצר את זמני ההמתנה ולייעל את המערכת בצורה שקשה למצוא במקומות אחרים. בסוויץ' עושים את המירב כדי לייצר פוליסות מותאמות לאנשים בהתאם למצבם הרפואי, להיסטוריה הרפואית שלהם ולגנטיקה איתה הם נולדו, על מנת לייצר רשת ביטחון לכל מצב שיקרה.

הקליקו לסרטון

לטיפים ותשובות חשובות

“סוויץ ביטוח ופיננסים”

לא נבחר סרטון

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת למגוון ביטוחים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

להצעה משתלמת
מנכ''ל ובעלים סוויץ ביטוח ופיננסים בע''מ
דילוג לתוכן