סוויץ ביטוח ופיננסים

שירותי משרד

ביטוח אמבולטורי

ביטוח הבריאות הבסיסי הוא אינו מקיף כמו שהיינו רוצים, ולכן, אנשים רבים מוסיפים לביטוחים שלהם אלמנטים שונים כדי לייצר קיר הגנה מקיף יותר. יש המון סוגי ביטוחי בריאות, אך אחד הביטוחים החשובים (והזולים) יותר, הוא ביטוח אמבולטורי ייעודי. ביטוח אמבולטורי הוא ביטוח רפואי המקנה זכאות למגוון רחב של שירותי רפואה משלימים, ובעיקר שירותים אבחנתיים, כמו בדיקות רפואיות, ייעוץ רפואי וטיפולים קצרים שאינם מצריכים אשפוז או ניתוח פולשני. זהו למעשה ביטוח בריאות המשלים את הכיסוי לו אתם זכאים במסגרת סל הבריאות הממלכתי ושירותי הבריאות הנוספים שאנשים מקבלים דרך קופות החולים השונות.

אין כל ספק שתוכנית הבריאות הישראלית היא טובה באופן יחסי לעולם, וחשוב בנקודה זו לציין, שגם באמריקה אין חוק ביטוח בריאות ממלכתי. אנשים מקבלים את רוב האלמנטים הבסיסיים שהם צריכים, אך לעיתים, זה פשוט לא מספיק. ההמתנה לתורים היא ארוכה ומתישה, ויש מקרים בהם טיפול נקודתי ומהיר מהווה את הפתרון המושלם, אך הסחבת שנגמרת בגלל מערכת הבריאות מחמירה את הבעיה. ביטוח אמבולטורי ידאג לכך שהמבוטחים יקבלו את האפשרות לפגוש אנשי מקצוע ולאבחן בעיות מינוריות יחסית, ובכך לזרז את הטיפול ואת ההחלמה בצורה משמעותית.

קדמה ומענה אנושי

הרבה מאוד סוכנויות ביטוח מציעות רכישת פוליסות ביטוח אמבולטוריות, אך חשוב מאוד לרכוש את הפוליסה במקום הנכון. סוכנות הביטוח סוויץ' מציעה ביטוחים אמבולטורים מקיפים ומשלימה את השירות באמצעות יחס אישי ואף משפחתי לכל לקוח ולקוח. הסוכנות מורכבת מארבעה סוכנים מנוסים ובעלי ידע, אשר מעניקים מעטפת שירותים שקשה מאוד למצוא בסוכנויות ביטוח אחרות, לרבות הסוכנויות הגדולות והמוכרות. בסוויץ' מאמינים בקדמה ובמענה אנושי ומהיר לכל לקוח, מה שהופך את ההתעסקות עם הסעיפים הקטנים של ביטוח אמבולטורי מקיף להרבה יותר נעים ונוח.

הקליקו לסרטון

לטיפים ותשובות חשובות

“סוויץ ביטוח ופיננסים”

לא נבחר סרטון

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת למגוון ביטוחים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

להצעה משתלמת
מנכ''ל ובעלים סוויץ ביטוח ופיננסים בע''מ
דילוג לתוכן