סוויץ ביטוח ופיננסים

מאמרים

חוק ביטוח בריאות ממלכתי

מעטים הם האנשים שמצבם הבריאותי טוב לאורך כל ימי חייהם, ובעיות רפואיות מסוגים שונים מתרחשות אצל כל אחד מאיתנו מדי עת. יש אנשים שחולים במחלות קלות ומנגד, גם אנשים שחולים במחלות קשות ואפילו חשוכות מרפא. ההשפעה של אותן מחלות על המשפחות היא גדולה מאוד, אם כי יש משפחות שהנזק שנגרם להם הוא בלתי הפיך לחלוטין. לכן, יש הרבה אנשים שמחליטים לרכוש ביטוח בריאות או ביטוח חיים, וזאת על מנת להבטיח את העתיד הכלכלי של המשפחה שלהם, גם אם יחלו או חלילה, יעברו מן העולם.

 

עוד לפני הרכישה של פוליסת בריאות או חיים מסוגים שונים, הנשק העיקרי שמקבלים אנשים כדי להתמודד עם מחלות הוא חוק ביטוח בריאות ממלכתי המחויב על פי חוק. ​החוק, למעשה, מאפשר לכל תושב במדינת ישראל לקבל שירותי בריאות ממלכתיים באמצעות אחת מקופות החולים – מכבי, כללית או מאוחדת. החוק מסדיר את זכויות התושבים מבחינה בריאותית, את הזכאות שלהם לשירותי סל הבריאות, את הביטוח המשלים שלהם וההתנהלות שלהם בשוטף מול קופות החולים. חשוב לזכור שהביטוח הרגיל אינו מכסה את כל סוגי המחלות ותחלואות השונים, ואנשים שרוצים להגן על עצמם בצורה מקיפה יותר, צריכים לרכוש פוליסות מקיפות אצל חברות הביטוח.

חוד החנית

ההתעסקות עם מחלות והמוות עוד לפני שיש אינדיקציה לכך היא אינה פשוטה, אך היא הכרחית במציאות של היום. עם הנושא הזה צריך ברגישות יתר ומקצועיות כפי שעושים בסוכנות הביטוח סוויץ'. בסוויץ' ישנה אווירה קבועה של בית חם, והליווי האישי שמקבלים הלקוחות עוזר להם להתמודד עם הנושא בצורה הכי נכונה שאפשר. המעטפת המקיפה והמתקדמת שמעניקים בסוויץ' עושה את ההבדל ושמה את החברה בחוד החנית של סוכנויות הביטוח בארץ.

דילוג לתוכן