סוויץ ביטוח ופיננסים

מאמרים

ביטוח בריאות לחול

נסיעות לחו"ל הן לא דווקא מסוכנות או בעלות אופי הרפתקני, ויש אנשים שאוהבים לטוס לערים שקטות באירופה, או לעשות בטן גב באיזה קלאב. עם זאת, החיים הם מאוד לא צפויים ותאונות יכולות לקרות בכל מקום ובכל זמן. לכן, לא כדאי להסתכן וכדאי לעשות ביטוח בריאות בחול בכל נסיעה, ללא קשר לאופי טיול. ביטוח בריאות לחול הוא אינו עסק יקר בכל קנה מידה והוא עולה לרוב מספר שקלים בודד ליום. כך אפשר להשיג את השקט הנפשי ומקבלים את האפשרות לקבל טיפול בכל מקום בעולם, כמובן בהתאם למציאות.

גם בטיולים הרפתקניים יותר, הביטוחים אמנם עולים יותר, אך העזרה והחילוץ תגיע במקרה הצורה ולא תעלה סכומים גבוהים שהאדם הממוצע לא יכול לעמוד בהם. חשוב לזכור המציאות בישראל היא שאנשים אוהבים לטוס ולטייל מספר פעמים בשנה וזוהי ריזיקה שפשוט לא כדאי לקחת. כל אחד צריך לבטח את עצמו כשהוא טס לטיול בחו"ל, כאשר גם אשפוז קל בעקבות סחרחורות יכול להיגמר עם חשבון מנופח. אל תסתכנו, בטחו את עצמכם וצאו לטיול כשאתם יודעים שאתם מכוסים מכל הכיוונים.

הפוליסה הנכונה

עבור התייר המזדמן, חשוב מאוד למצוא את הפוליסה הנכונה והמתאימה עבורו. לרוב אנשים לא שמים על כך דגש ופשוט מזמינים באופן רנדומלי. כאשר פונים לחברה הנכונה ומבקשים התאמה לצרכים, רואים כי אפשר למקסם את הפוליסה, להיות סגורים מכל הכיוונים, וגם לקבל תנאים אידיאליים. בסוכנות הביטוח סוויץ' מתמחים בביטוחי בריאות לנסיעות לחו"ל, וגם בביטוחים נוספים כמו ביטוח חיים ויכולים לספק לכל סוג של לקוח את המענה הטוב ביותר עבורו. בסוויץ' נמצאים אנשים מנוסים ובעלי ידע בלתי נגמר, אשר מספקים שירות אנושי וחם לכל הלקוחות, וזאת בניגוד לחברות הגדולות, שעובדות באופן אוטומטי יותר.

דילוג לתוכן