סוויץ ביטוח ופיננסים

אודות

למה אנחנו?

סוכנות הביטוח "סוויץ'" הוקמה בשנת 2018 על ידי ארבעה שותפים, אשר החליטו לאחד כוחות ולספק ללקוחות שלהם בית חם אחד לכל צרכי הביטוח שלהם. מעבר לניסיון ולידע שמביא כל אחד מהשותפים, ישנו רצון עז לספק מעטפת שלמה ובית חם לכל הצרכים הביטוחיים של הלקוח.

* גופים ציבוריים
* חברות שונות
* לקוחות פרטיים

בסוויץ' מתמחים במגוון רחב של ביטוחים בתחום הפנסיוני, כולל פוליסות בריאות, ריסקים, תאונות אישיות וגם מבצעים ניהול קופות גמל וחסכונות עבור הלקוחות. בסוויץ' פונים לאנשים המעוניינים בהוזלת התיק הביטוחי שלהם, כדי לחסוך סכומים שיכולים להגיע לעשרות ואף מאות אלפי שקלים בראייה ארוכת טווח.
סוויץ' מעניקה לכל לקוח ליווי צמוד וסוכן אישי שמלווה אותם בהתנהלות אל מול חברת הביטוח. המוצרים של החברה כוללים מכירת ביטוח בריאות, ביטוח חיים, ביטוח נסיעות לחו"ל וכן תוכנית תכנון פרישה, תכנון פנסיוני וביטוחים בתחום הפיננסיים. מה שמייחד את סוויץ' והופך אותה לחברה מובילה בתחומה, היא העובדה שמדובר בחברת בוטיק שעושה מאמץ אדיר כדי לחשוב מחוץ לקופסה ובצורה יצירתית כדי לתת מענה לכל בקשה, בעיה או הערה. החדשנות הדיגיטלית של סוויץ' מאפשרת לכל לקוח לבצע פעולות רבות מבלי לטרוח ומטרת העל של השותפים היא לגרום לכל לקוח להרגיש בבית.
שילוב של מקצועיות, יעילות ושירותיות
ארבעת השותפים של "סוויץ'" מגיעים מעולם הביטוח והספיקו לצבור ניסיון רב. החברה נחשבת למתקדמת במיוחד ומצליחה להישאר צעד אחד לפני העדר, בכל הנוגע לפתרונות בעולם הביטוח. החברה ממשיכה להתפתח, לצבור תאוצה, ולהיכנס לעולמות חדשים כדי להעניק מעטפת גדולה יותר ללקוחות שלהם, בהווה ובעתיד. סוכנות הביטוח סוויץ' היא הבחירה הנכונה עבור מגוון עצום של אנשים שמחפשים אחר בית חם לצרכי הביטוח שלהם, שבאים לידי ביטוי בכל תחומי החיים. השילוב של מקצועיות, יעילות ושירותיות עושים את ההבדל.

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת למגוון ביטוחים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

להצעה משתלמת
מנכ''ל ובעלים סוויץ ביטוח ופיננסים בע''מ
דילוג לתוכן